Auta powypadkowe

Auta powypadkowe

RZECZOZNAWCA SAMOCHODOWY MÜNCHEN,Freising, Erding, Dachau, Starnberg, Garching

W dzisiejszych czasach, kiedy więcej podróżujemy za granice, wyjeżdżamy również do Niemiec, czy to w celach związanych z pracą, czy też turystycznych. W związku ze wzmożonym ruchem coraz częściej dochodzi na terenie Niemiec do wypadków lub kolizji samochodowych z udziałem obywateli naszego kraju.  Jeżeli wybieramy się do Niemiec powinniśmy wiedzieć, jak zachować się w sytuacji, gdy ulegniemy wypadkowi lub kolizji drogowej, co zrobić z samochodem powypadkowym j i gdzie szukać pomocy oraz jak uzyskać odszkodowanie za uszkodzony samochód.

Jeżeli zdarzy nam się taka nieprzyjemna  sytuacja możemy już bezpośrednio po wypadku zwrócić się do rzeczoznawców samochodowych firmy MOTOEXPERT.

Rzeczoznawcy samochodowi firmy MOTOEXPERT  dokonują  dokładnych oględzin uszkodzonego samochodu powypadkowego bezpośrednio na terenie Niemiec i to bez konieczności przewożenia  uszkodzonego w wypadku lub kolizji samochodu do Polski, wykonują niezależne opinie techniczne, kosztorysy napraw uszkodzonych pojazdów, kalkulacje szkód oraz wyceny spadku wartości rynkowej samochodu powypadkowego.

Rzeczoznawcy firmy MOTOEXPERT  dzięki długoletniemu doświadczeniu i zaangażowaniu w swoją pracę usługi wykonują szybko, profesjonalnie i bezproblemowo, co pozwala na dokładną bezstronną kalkulację powstałej szkody. Powierzając załatwienie kwestii odszkodowania profesjonalistom z firmy MOTOEXPERT możemy być pewni, że otrzymamy możliwie najwyższe odszkodowanie za powstałe szkody.

Uzyskanie wysokiego odszkodowania za auto uszkodzone w wyniku wypadku samochodowego lub kolizji na terenie Niemiec  jest możliwe dzięki sporządzeniu przez rzeczoznawców samochodowych z firmy MOTOEXPERT bezstronnej, zgodnej ze standardami niemieckimi opinii technicznej szkód auta powypadkowego.

Skorzystanie z usług rzeczoznawców MOTOEXPERT pozwoli nam na zaoszczędzenie czasu oraz uniknięcie niepotrzebnych nieprzyjemności związanych z załatwianiem kwestii likwidacji szkód powstałych w wyniku wypadku lub  kolizji. Nie będziemy również musieli transportować samochodu do Polski, a uzyskanie wysokiego odszkodowania będzie możliwe dzięki  szybkiej, bezproblemowej opinii  technicznej uszkodzonego samochodu oraz kalkulacji i wycenie powstałych szkód uwzględniającej niemieckie stawki roboczo-godzinowe.  Dzięki procedurom, jakie stosują rzeczoznawcy z firmy MOTOEXPERT możliwe jest szybkie skalkulowanie szkody powstałej w autach powypadkowych oraz rozpoczęcie jej likwidacji na terenie Niemiec bezpośrednio po  samym wypadku  lub kolizji samochodowej.

Share this post