Korzyści z usług Rzeczoznawców Samochodowych sieci MOTOEXPERT

Korzyści z usług Rzeczoznawców Samochodowych sieci MOTOEXPERT

Wysoki poziom Obsługi Klienta

Sieć rzeczoznawców samochodowych MOTOEXPERT świadczy swoje usługi na wysokim poziomie, dzięki długoletniemu doświadczeniu w branży i zaangażowaniu pracowników. Potwierdzony jest on dzięki wewnętrznemu systemowi zarządzania jakością usług, który obejmuje kontrolę efektywności pracy pracowników sieci MOTOEXPERT.

Wysoki poziom świadczonych usług

Sieć rzeczoznawców samochodowych sieci MOTOEXPERT to wysoki poziom świadczonych usług dzięki długoletniemu doświadczeniu i szerokim znajomościom w branży oraz zaangażowaniu w pracę jej pracowników.

Wszechstronność

Sieć rzeczoznawców samochodowych MOTOEXPERT to wszechstronność. Gwarantuje to znajomość prawa i języków: niemieckiego, austriackiego, polskiego oraz szwajcarskiego dzięki czemu są w stanie udzielić pomocy poszkodowanym w wypadkach komunikacyjnych obywatelom tych krajów.

Dostępność

Sieć rzeczoznawców samochodowych MOTOEXPERT, dzięki uruchomieniu wielojęzycznego centrum dyspozycyjnego działającego przy centrali w Norymberdze 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu  gwarantuje odebranie zgłoszenia i przekazanie go do odpowiedniego pracownika na terenie całego kraju.

Dyspozycyjność

Sieć rzeczoznawców samochodowych MOTOEXPERT zatrudnia doświadczonych i dyspozycyjnych pracowników, którzy zawsze znajdują się blisko i są w stanie rozpocząć niezbędne działania w każdym momencie, nawet w nocy.

Rozliczenia bezgotówkowe

Sieć rzeczoznawców samochodowych MOTOEXPERT swoje usługi rozlicza bezgotówkowo, rozliczając się bezpośrednio z Towarzystwami Ubezpieczeniowymi swoich klientów zarówno niemieckimi, jak i polskimi, austriackimi, czy szwajcarskimi.

Sieć rzeczoznawców samochodowych MOTOEXPERT stara się, aby ich usługi były wykonywane zawsze po niskich, konkurencyjnych cenach

Sieć rzeczoznawców samochodowych to zawsze wysoki poziom obsługi klienta, wysoki poziom świadczonych usług, wszechstronność, dyspozycyjność, zawsze najniższe ceny oraz rozliczenia bezgotówkowe.

Share this post