Niezależna wycena szkód w pojeździe

Niezależna wycena szkód w pojeździe

Wycena szkody komunikacyjnej w Niemczech

Rzeczoznawca Monachium

Wypadek w Niemczech1

Monachium – dla niektórych to przede wszystkim stolica niemieckiego footballu i drużyna Bayern München. Dla innych – Oktoberfest, litry piwa, wydekoltowane kelnerki w tradycyjnych strojach, muzyka i śpiew. Jeszcze innym München jawi się głównie jako siedziba wielkich zakładów przemysłowych jak BMW czy Siemens. Niezależnie od tego, z czym najbardziej kojarzy się nam München, miasto to przyciąga do siebie nie tylko Niemców, ale także przedstawicieli innych kultur i krajów. Niestety magia tego miejsca nie chroni kierowców przed częstymi wypadkami. A jak wiadomo, każdy wypadek drogowy wiąże się automatycznie z dużym stresem dla wszystkich uczestników, niezależnie od tego czy się zawiniło, czy nie.

Emocje, których się doświadczyło często powodują, że wciąż sparaliżowani strachem nie jesteśmy w stanie zająć się formalnościami i pozwalamy ubezpieczycielowi na zaniżenie kosztów koniecznych napraw. Dostajemy za małe odszkodowanie, pomimo, że przecież płaciliśmy składki i ostatecznie okazuje się, że nie starczy nam pieniędzy na pokrycie kosztów wszystkich wymaganych napraw. Lub za późno przekonujemy się, że naprawianie auta nie opłacało się bo tak czy owak jest ono gratem. W tym momencie należy wyjaśnić rolę, jaką w całej tej sytuacji może odegrać niezależny, zatrudniony przez uczestnika wypadku rzeczoznawca samochodowy z München. Rzeczoznawca samochodowy z München  odciąża nas w dużym stopniu od najnieprzyjemniejszych następstw wypadku. Po przybyciu na miejsce zdarzenia rzeczoznawca samochodowy z München obejrzy dokładnie uszkodzone auta, dokona dokładnej i obiektywnej analizy wszystkich szkód, a potem dokona wyceny kosztów naprawy strat.

W dużym mieście nietrudno będzie znaleźć ogłoszenie typu „rzeczoznawca samochodowy München”, więc samo zatrudnienie takiej osoby nie powinno stanowić problemu. Nie należy czekać, aż ubezpieczyciel przyśle nam swojego rzeczoznawcę samochodowego z München – pracownik zakładu ubezpieczeniowego ma w interesie obliczenie jak najniższego koszty napraw, aby jego pracodawca musiał nam wypłacić jak najmniejsze odszkodowanie. Natomiast niezależny rzeczoznawca samochodowy München, zatrudniony przez poszkodowanego postara się jak najrzetelniej określić konieczność i wysokość opłat. Przypuszczalnie w nie będzie trudno znaleźć rzeczoznawcę samochodowego z München, więc w razie wypadku samochodowego warto znaleźć takowego i natychmiast się z nim skontaktować.

Share this post